Benzínový motorový kultivátor, záber 43 cm

Kód: KULTIVATOR43
€545 –54 % €249,95 €208,29 bez DPH
Na sklade (24 ks)

Na pole aj záhradu! Benzínový kultivátor si poradí pri kyprení pôdy a aj s ďalšími úpravami zeminy pred sezónou aj po nej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benzínový motorový kultivátor, záber 43 cm

Hľadáte ten pravý stroj na kyprenie pôdy? Chcete pole pripraviť na sezónu, alebo naopak upraviť pred zimou? Stavte na kvalitný benzínový motorový kultivátor, ktorý využijete na záhrade aj na poli. Štvortaktný motor sa postará o perfektný výkon v každom ročnom období. Motorový benzínový kultivátor predbehne ďalšie kultivátory vďaka svojej kvalitnej a pevnej konštrukcii, ktorá bez problémov odolá nárazu. Ako používatelia oceníte tiež protišmykové rukoväte, alebo možnosť nastavenia výšky, vďaka ktorej je práca ešte pohodlnejšia.

01_1

Technické parametre 

 • Motor: LONCIN štvortaktný jednovalec OHV, 79 ccm so snímačom hladiny oleja
 • Výkon motora: 3,5 HP
 • Typ zapaľovania: magnetické
 • Typ štartovania: ručné
 • Maximálna pracovná hĺbka: 200 mm
 • Pracovná šírka: 260/370/430 mm
 • Rýchlosť otáčania nožov dopredu: 157 ot/min 
 • Hmotnosť: 31,5 kg 
 • Vrátane 6 kalených nožov

07

Konštrukcia kultivátora

 1. Špičkový štvortaktný spaľovací motor renomovanej značky LONCIN s objemom 79 ccm a výkonom 3,5 HP s magnetickým zapaľovaním.
 2. Masívne nože pozostávajúce z pevných, špeciálne profilovaných rezacích nožov chránených pred nepriaznivými účinkami vonkajších vplyvov napr. vlhkosti.
 3. Ľahko prístupná a riadne zaistená palivová nádrž s objemom 3,7 l umožňujúca veľa hodín práce bez nutnosti neustáleho dopĺňania.
 4. Praktické a ergonomické madlo štartovacej šnúry, vďaka ktorej svoj stroj naštartujete hneď prvým ťahom.
 5. Bezpečnostný spínač umiestnený na ľahko prístupnom mieste - hneď vedľa rukoväte. Umožňuje vám rýchlo vypnúť zariadenie v prípade akýchkoľvek problémov - napríklad pri náraze na veľký kameň.
 6. Dve ergonomické rukoväte s nastaviteľnou výškou pre pohodlnú prácu.
 7. Rukoväte s protišmykovými vrstvami z vysoko kvalitného elastoméru, odolné voči teplotným výkyvom a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Poskytujú pevné a stabilné uchopenie počas dlhých hodín práce v teréne.
 8. Pohodlné plastové kolieska zaisťujúce pohodlie pri pohybe a preprave zariadenia.

ezgif.com-webp-to-png_2

Náš benzínový kultivátor premení vašu záhradu vo skutočný raj!

Kultivátor je nepostrádateľným nástrojom, ktorý vám pomôže udržiavať na záhrade poriadok. Nielenže uvoľní a tým zúrodní pôdu pre pestovanie zeleniny, ale aj pripraví a vytrhne plochu pre trávnik. Benzínový kultivátor so sadou až 16 masívnych rezacích nožov rozmiestnených v pohodlnej šírke 430 mm je univerzálnym a predovšetkým jednoducho manévrovateľným nástrojom, ktorý pomôže zabezpečiť rozvoj vašich zasadených rastlín. Zhutnenú pôdu rýchlo očistíte, rozdrvíte všetky hrudky a pôdu skypríme. Toto zariadenie jednoducho zmení kvalitu vášho života. Záhradníctvo nebude odteraz spojené s vyčerpávajúcimi činnosťami vykonávanými s použitím tradičného rýľa.

2_32_4

Štvortaktný motor LONCIN zvíťazí aj v najnáročnejšom teréne!

Ak je motor srdcom kultivátora, ten náš bije ako zvon! Benzínový kultivátor je vybavený vysoko účinným štvortaktným motorom značky LONCIN s objemom 79 ccm, ktorý môže generovať závratný výkon 3,5 HP! Vďaka tomu môžete pracovať dlho a efektívne aj v tvrdom a zhutnenom teréne. V porovnaní s inými rotovátormi tohto typu dostupnými na trhu si okamžite všimnete, že tak vysokým výkonom sa vyznačuje iba náš benzínový kultivátor. Vďaka šikovnému umiestneniu bezpečnostného spínača a škrtiacej klapky môžete začať a dokončiť prácu rýchlo, bezpečne a bez problémov. Silný motor a premyslený dizajn sa premietajú do pohodlia pri používaní - nebuďte unavení, naštartujte rotavátor prvým ťahom!

2_2

Šesť nožov vám umožní pracovať v troch rôznych šírkach

Benzínový kultivátor je vybavený až šiestimi nožmi, ktoré sa skladajú zo 16 masívnych a odolných žacích nožov namontovaných na 4 drážkach. To umožňuje ľubovoľnú konfiguráciu, vďaka ktorej je možné získať tri pracovné šírky: 260 mm, 370 mm, 430 mm a hĺbku až 200 mm. Upravte pracovnú šírku podľa svojich individuálnych potrieb. Univerzálna podstata tohto zariadenia spočíva predovšetkým v skutočnosti, že ho môžete použiť v akomkoľvek - užšom alebo širšom - teréne. Ideálne pre rôzne druhy prác na záhrade a okolo domu, na jar aj na jeseň, kedy potrebujete pripraviť priestor na nástup zimy. Všetky nože sú profilované tak, aby pri použití najmenšej sily mohli preniknúť aj do nejhutnejšieho terénu bez poškodenia - nože sa otáčajú dopredu rýchlosťou až 157 ot/min.

0806

Silná a pevná konštrukcia ktorá vydrží!

Benzínový kultivátor bol zložený len z tých najkvalitnejších dielov a komponentov. Počnúc prvotriednym a účinným spaľovacím motorom až po odolné oceľové nože. Celá vec je upevnená na pevnej oceľovej konštrukcii, práškovo lakovaná v čiernej farbe. Práškové lakovanie chráni rotačný hriadeľ pred vplyvmi prirodzene sa vyskytujúcej vlhkosti v pôde. Vďaka extrémne odolnej konštrukcii si môžete byť istí, že sa nejedná o jednoročné zariadenie - pokiaľ bude správne skladované, bude slúžiť vám aj vašim rastlinám po mnoho rokov.

062_1

Premyslený a ergonomický dizajn pre vaše pohodlie a bezpečnosť

Nastaviteľná pracovná výška, ergonomické rukoväte, plastové koliesko umožňujúce jednoduchú a pohodlnú prepravu zariadení, vďaka čomu je použitie benzínového rotavátora potešením. Ergonomické plastové rukoväte zabezpečujú bezpečné uchopenie aj v ťažkých podmienkach. Nemusíte sa teda báť, že vám pri práci vykĺznu z ruky. Nastaviteľná výška priamo ovplyvňuje pohodlie užívateľa. Nesprávne nastavená výška rukoväťou môže viesť k bolestiam chrbta alebo vážnym ochoreniam chrbtice. Koleso namontované na podvozku navyše umožňuje jednoduchú prepravu stroja, ktorý vďaka svojim vysoko kvalitným a pevným súčastiam váži 31,5 kg. Benzínový kultivátor je konštruovaný tak, aby eliminoval možnosť situácií ohrozujúcich zdravie užívateľa.

07

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Záruka: 2 roky
Hmotnosť [kg]: 29,5
Hĺbka uvoľnenie [mm]: 200
Maximálny výkon [hp]: 8,7
Objem motora [cm3]: 79
Šírka čepele [mm]: 430
Typ motora: Štvortaktný LONCIN, jednovalcový OHV

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Nejnovější články