FAQ

1. Je možné dokúpiť si police, keď už mám regály doma?

Vážime si Váš záujem o náš sortiment. Bohužiaľ Vám police navyše v súčasnej dobe nevieme ponúknuť. Regály k nám z výroby chodia už starostlivo zabalené ako celok a police si samostatne z kapacitných dôvodov z výroby baliť nenechávame. Ak by sme do budúcnosti naše skladové kapacity navýšili, radi pre Vás police do sortimentu pridáme.

2. Aká je nosnosť regálov?

Nosnosť regálov je uvedená vždy v popise každého regálu. Pri jednotlivých regáloch sa nosnosti líšia. V našej ponuke sú regály s nosnosťou od 80kg na policu až po regály s nosnosťou 900kg na policu. Závisí to už len od Vašich potrieb. Naše regály to unesú :)

3. Budete mať ešte biele regály? Prípadne iné regály, ktoré ste mali predtým?

Teší nás Váš záujem o Biele regály. Bohužiaľ ich zhruba do polovice roku 2020 mať na sklade nebudeme. Pokiaľ ale netrváte priamo na bielej farbe, pozrite sa na našu ponuku lakovaných regálov v Antracitovej farbe, ktorá sa perfektne hodí do moderných interiérov.

4. Je možné dať regály na seba?

Naše regály sú vyrábané a testované podľa normy ISO 9001 a podľa toho sú uvádzané aj ich vlastnosti u nás v obchode. Pokiaľ má regál uvedenú výšku 2000mm, nie je možné regál nastavovať na vyššiu veľkosť. Aj keby to bolo možné technicky nastaviť, regál by už týmto nemusel spĺňať uvedené parametre a mohlo by dôjsť k jeho poškodeniu, v najhoršom prípade zrúteniu. Za takto zostavený regál naša spoločnosť nepreberá záruku a neodporúčame takéto využívanie.

5. Dajú sa regály ukotviť k stene? Predávate k tomu skrutky a hmoždinky?

Všetky regály bez ohľadu na ich výšku alebo nosnosť odporúčame ukotviť k stene alebo do podlahy (podľa typu regálu). Správnym ukotvením zvýšite životnosť regálu, jeho stabilitu a vašu bezpečnosť pre prípady, že by ste o regál zakopli alebo doň omylom vrazili a tým ho prevrhli. Materiál pre ukotvenie ponúkame k regálom ako doplnkový sortiment priamo na karte každého regálu. Nájdete tu tiež sadu k zoskrutkovaniu viacerých regálov k sebe, gumovú paličku pre ľahšiu montáž a štítky s nosnosťou políc.

6. Z akého materiálu sú regály?

Regály sú vyrobené z veľmi kvalitnej, za studena lisovanej ocele, ktorá má vďaka vysokotlakovému lisovaniu väčšiu hustotu a tým aj pevnosť. Pozadu s kvalitou nezostávajú ani police, ktoré sú u väčšiny regálov vyrábané z ekologickej MDF dosky s vysokou pevnosťou. Jedinečná moderná technológia výroby robí z regálov MAMUUT SHELVES kvalitné produkty určené nielen do domácností, ale aj do ťažkej výroby.

7. Je možné mať regály aj vonku dlhodobo (na balkóne)?

Regály sú vyrobené z pozinkovaného alebo lakovaného, za studena lisovaného oceľového plechu. Práve povrchovou úpravou sú ošetrené proti korózii (zinok / lak). Regály tak znesú vlhké prostredie, ale priamo vo vode by stáť nemali. Trochu iné je to s policami. Tie sú vyrobené z drevotriesky alebo MDF dosky, ktoré sú povrchovo ošetrené len veľmi tenkou vrstvou ochrannej impregnácie. Tá zaisťuje skvelé vlastnosti v suchých podmienkach a umožňuje police vlhkou handrou raz za čas utrieť od prachu. Pri priamom pôsobení vody by ale police mohli nasať vodu. Odporúčame teda regály umiestniť na miesto, kde nebudú v priamom kontakte s vodou. Vo vlhkom prostredí odporúčame police ošetriť vodou odpudivým náterom, aby sa zabránilo napučaniu materiálu políc.

8. Ktoré regály majú najvyššiu nosnosť? Je možné ich použiť vo výrobnej fabrike alebo firme?

V našej ponuke máme aj množstvo ťažkých regálov s nosnosťou až 900 Kg na policu. Tieto regály sú vďaka svojej vysokej stabilite a nosnosti vhodné ako do profesionálnych skladov, tak aj do výrobných firiem. Ak potrebujete vybaviť väčší sklad, neváhajte sa na nás obrátiť s Vaším dopytom. Radi Vám navrhneme vhodné regály presne podľa Vašich potrieb. Kontaktujte nás našom telefónnom čísle +421 950 103 585 alebo emailom na info@bazaroveregaly.sk

9. Potrebujem viac regálov na mieru. Je to možné?

Potrebujem viac regálov na mieru. Je to možné? Ak plánujete sklad pre menší obchodík alebo veľký obchod alebo výrobu, sme tu pre Vás. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám vypracujeme ponuku presne podľa Vašich potrieb. Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 950 103 585 alebo emailom na info@bazaroveregaly.sk

Nejnovější články