O NÁS

Náš e-shop sme spustili v roku 2018 a veľmi rýchlo sme sa stali jedným z najväčších predajcov nových regálov na internete. Najskôr sme vykupovali použité regály a následne sme ich predávali na e-shope. Postupom času sme ale nadviazali spoluprácu s výrobcami nových regálov, ktoré sme schopní predávať za nižšiu cenu, než bola cena použitých regálov. Preto sme zmenili sortiment a predávame len nové regály, avšak za veľmi nízke ceny. Aj preto je naším heslom "Bazaroveregaly.sk - nové regály za bazárové ceny".

Na našej stránke Bazaroveregaly.sk alebo v našom showroome je tak možné si  zakúpiť regály do domácnosti, regály do garáže, regály do skladu alebo regály do kancelárie.

Všetky regály sú nové a za cenu od 15 €! Ak Vás zaujímajú tie najlacnejšie, navštívte našu sekciu akčné regály.

Ak Vás zaujímajú typy regálov, naša ponuka  je obrovská. Kovové regály s drevotrieskovými policami alebo kovové regály s MDF policami je možné využiť ako v garáži, tak aj v sklade a v domácnosti. Nosnosť políc sa líši podľa regálov a začína sa od 175kg na policu, ale máme v ponuke aj také regály, pri ktorých je nosnosť police až 400kg.

Skvelou vlastnosťou regálov je veľmi jednoduché, bezskrutkové skladanie vďaka ktorému budete mať všetky regály zložené za pár minút!

A to najlepšie nakoniec. Regály z e-shopu Bazaroveregaly.sk zasielame prémiovým prepravcom, ktorý dokáže regál doručiť do 24 hodín (v pracovných dňoch). Záruka na regály je 5 rokov!
Pokiaľ by ste potrebovali poradiť, napíšte nám na chat.

Kam ďalej? Teraz si vyberte svoj regál.

 

Nejnovější články