O NÁS

BAZAROVEREGALY.SK: PROFESIONÁLNY PRÍSTUP ZA ĽUDOVÉ CENY

Náš e-shop sme spustili v roku 2018 a veľmi rýchlo sme sa stali jedným z najväčších predajcov nových regálov na internete. Najskôr sme vykupovali použité regály a následne sme ich predávali na e-shope. Postupom času sme ale nadviazali spoluprácu s výrobcami nových regálov, ktoré sme schopní predávať za nižšiu cenu, než bola cena použitých regálov.

Preto sme zmenili sortiment a predávame len nové regály, avšak za veľmi nízke ceny. Aj preto je naším heslom "Bazaroveregaly.sk - nové regály za bazárové ceny".

OBCHOD V BRNE

Náš e-shop sa veľmi rýchlo rozrastá, preto sme nedávno otvorili showroom v OC Futurum Brno na adrese Vídeňská 132/100. Môžete si vybrať z obrovskej ponuky tisícov políc. Navštívte nás od pondelka do nedele od 8:00 do 20:00.

Platba je možná v hotovosti aj kartou. Stojany sú balené v stohovateľných balíkoch, ktoré môžete pohodlne prepravovať v osobnom aute. Všetko pre vaše pohodlie.

VÝHODY NAŠICH REGÁLOV

Na našej stránke Bazaroveregaly.sk je tak možné si zakúpiť regály do domácnosti, regály do garáže, regály do skladu alebo regály do kancelárie.

Všetky regály sú nové a za cenu od 15 €! Ak Vás zaujímajú tie najlacnejšie, navštívte našu sekciuakčné regály.

Ak Vás zaujímajú typy regálov, naša ponuka je obrovská. Kovové regály s drevotrieskovými policami alebo kovové regály s MDF policami je možné využiť ako v garáži, tak aj v sklade a v domácnosti. Nosnosť políc sa líši podľa regálov a začína sa od 175 kg na policu, ale máme v ponuke aj také regály, pri ktorých je nosnosť police až 400 kg.

Skvelou vlastnosťou regálov je veľmi jednoduché, bezskrutkové skladanie vďaka ktorému budete mať všetky regály zložené za pár minút!

DOPRAVA A DORUČENIE

A to najlepšie nakoniec. Regály z e-shopu Bazaroveregaly.sk zasielame prémiovým prepravcom. Záruka na regály je 7 rokov!
Pokiaľ by ste potrebovali poradiť, kontaktujte nás na našej online podpore.

Kam ďalej? Teraz si vyberte svoj tovar.

Nejnovější články