PROFI viacúčelový teleskopický rebrík 2x10, výška 8,2 m, čierny

Kód: ZEBRIK2X10TCC
€318,95 €263,60 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFI viacúčelový teleskopický rebrík 2x10, výška 8,2 m, čierny 

Profesionálny viacúčelový teleskopický rebrík v čiernej farbe s 2x10 stupňami je univerzálnym riešením pre váš dom, chatu alebo záhradu. Moderná konštrukcia zložená z hliníkových rúrok rôzných priemerov a dvoch oceľových kĺbov umožňuje rebrík zložiť do neuveritelne malých rozmerov (rozmery balenia 115x20x52 cm). V priebehu niekoľko okamihov ho môžete premeniť na štafle s dĺžkou bočnice až 4,1 m alebo na rovný rebrík o výške až 8,2 m. Medzi najvýznamnejšie vlastnosti rebríka patria jeho flexibilita a univerzálnosť. 

Zložený teleskopický rebrík je uložený v prepravnej taške. Vďaka nej sa ľahko prenáša, skladuje a nepráši sa na naň. Vyniká nízkou hmotnosťou a v zloženom stave sa ľahko zmestí do auta. Je vyrobený z kvalitných materiálov, vďaka ktorým je odolný a zároveň bezpečný. Garantované maximálne zaťaženie rebríka je úctyhodných  150 kg.

 

profi čierny viacúčelový teleskopický rebrík 2x10

Veľa možností použitia, ľahká manipulácia

Teleskopický viacúčelový rebrík si jednoducho prispôsobite danej situácii. Ak potrebujete pracovať vo výške okolo 4 metrov nad zemou, využijete ho ako štafle v tvare písmena A. V závislosti of vašich potrieb môžete vysunúť  niektoré alebo všetky časti rebríka, aby ste dosiahli vhodnú výšku.

Ak na prácu potrebujete dlhší, rovný rebrík, narovnáte ho pomocou kĺbov v strede. Potom jednoducho použijete určený počet dielov na vytvorenie rovného rebríka, ktorý následovne opriete o stenu alebo iný pevný bod. Rýchlo tak získáte rebrík o dĺžke až 8,2 m. 

Vďaka dômyselnej konštrukcii a oceľovým kĺbom možno rebrík ľahko a intuitívne zložiť alebo rozložiť. Stačí jeho duté nohy jednoducho vytiahnúť a predĺžit. Zabudované zaisťovacie prvky sa zacvaknú a bezpečne upevnia jednotlivé stupne.

Potom pomocou oceľových kĺbov nastavte uhol, ktorý majú obe polovice rebríka zvierať. Tým sa dokončí manipulácia s rebríkom a vy môžete bez obáv pokračovať v plánovanej práci. Po dokončení práce uvolníte bezpečnostné prvky, znovu nastavíte oceľové kĺby a rebrík opäť zložíte.

detail profi čierneho viacúčelového teleskopického rebríku

Technická špecifikácia rebríka:

  • Celková dĺžka: 820 cm (2x410 cm) 
  • Dĺžka v zloženom stave: 115 cm
  • Prepravné rozmery: 115x20x52 cm
  • Hmotnosť: 31,30 kg
  • Počet priečok: 20 (10 na každej strane)
  • Maximálne zaťaženie: 150 kg 
  • Vzdialenosť medzi priečkami: 40 cm
  • Možnosť individuálneho vysunutia jednotlivých segmentov
  • Rebrík je možné použiť aj pri práci na schodoch (rôzných úrovniach podkladu)

Na inštaláciu spodného stabilizátora je potrebné odstrániť nity z nôh rebríka, ktoré fixujú nohy proti poškodeniu počas prepravy.

Dodatočné parametre

Kategória: REBRÍKY A LEŠENIA
Záruka: Záruka 7 rokov
productType: ladder
Dĺžka rebríka [mm]: 4100
Počet schodov: 20
Maximálna nosnosť [kg]: 150
Hmotnosť rebríka [kg]: 31,30
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nejnovější články