Rebrík 3x9 hliníkový, 3-dielny, pracovná výška do 5,45 m, FISTAR

Kód: ZEBRIK3X9DRABESTS4
€198,95 €164,42 bez DPH
Na sklade (3 ks)

7 LET SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Rebrík 3x9 hliníkový, 3-dielny, pracovná výška do 5,45 m, FISTAR + HÁČIK ZADARMO V BALENÍ!

FISTAR sú certifikované rebríky a lešenia najvyššej kvality. Spoločnosť FISTAR je jednou z popredných spoločností v tomto odvetví - poskytujeme profesionálne a bezpečné vybavenie na prácu vo výškach.

 

Multifunkčný trojdielny rebrík - každý diel má 9 priečok.

Univerzálny rebrík, ktorý sa osvedčí pri každodennej práci v miestnosti aj mimo nej. Je to nepostrádateľný nástroj používaný pri renovácii a iných prácach v domácnosti.

Hliníkový rebrík má vrúbkované priečky a špeciálne protišmykové nožičky, ktoré zaisťujú stabilitu aj na nerovnom teréne a lezenie po rebríku je bezpečné.

Hliníková konštrukcia je veľmi ľahká a množstvo pozinkovaných oceľových komponentov zvyšuje odolnosť rebríka. Oceľové komponenty sú chránené proti nepriaznivým poveternostným podmienkam robustným zinkovým náterom.

Inovatívne koľajnice a segmentové zarážky zabezpečujú pohodlné skladanie a rozkladanie rebríka.

Stabilizačná plošina v cene!

Rebrík FISTAR je multifunkčný rebrík 3 v 1 - zakúpením jedného rebríka získate tri rebríky: jednoduchý rebrík, výsuvný rebrík a samostatne stojaci rebrík s predĺženou treťou časťou!

3206-1

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Materiál : hliník
 • Počet oddielov: 3x9
 • Bočný profil základne: 60x20 [mm]
 • Bočný profil prídavných dielov: 50x20 [mm]
 • Profil priečky: 25x25 [mm]
 • Profil stabilizátora: 40x20x825 [mm]
 • Maximálna nosnosť: 150 [kg]
 • Hmotnosť: 13 [kg]
 • Prepravné rozmery: 46 x 246 x 15,5 [cm]
 • Norma: EN-131

3209-3_1

 • Protišmykové kryty sa pripevňujú k bočnému profilu pomocou upínacieho systému. Špeciálna konštrukcia krytov s drážkami pozdĺž celej styčnej plochy zabraňuje nežiaducemu skĺznutiu rebríka pri práci. Nohy sú veľmi pevné, odolávajú vysokému zaťaženiu, zabezpečujú bezpečné umiestnenie a v prípade potreby sa dajú vymeniť.
 • Rebrík sa rýchlo a jednoducho skladá vďaka vodiacej lište v hornej časti rebríka. Špeciálne zarážky plynulo vedú časti rebríka pri rozkladaní. Polyamidové klzáky a odolné držiaky vodiacich líšt zabezpečujú hladké umiestnenie rebríka do požadovanej polohy.
 • Rebrík možno rozdeliť do troch polôh: stojaci, voľne stojaci a výsuvný (3v1!).
 • Drážkované priečky zaisťujú stabilitu aj na nerovnom teréne a výstup po rebríku je bezpečný.
 • Je v súlade s európskou normou EN 131

3209-3

Príčky rebríka sú vybavené protišmykovými drážkami pre vysokú presnosť, ktoré sa neopotrebúvajú a prakticky slúžia ako protišmykový povrch pri lezení po rebríku.

 1. Stupnice sú vylisované do bočného profilu - zaručujú pevný spoj!
 2. Protišmykové stabilizačné nožičky sú pripevnené robustnými sponami, takže sa nemôžu skĺznuť alebo spadnúť zo stabilizačných nožičiek, napr. pri práci. Nohy majú drážky, ktoré zaručujú stabilitu a bezpečné umiestnenie konštrukcie aj na nerovnom povrchu. Vďaka vhodne zvolenej dĺžke stabilizačnej plošiny - 825 [mm] - sa rebrík nekýve a zabezpečuje stabilitu pri práci!
 3. Stabilizačná tyč 40 x 20 [mm] sa montuje len pomocou skrutiek, aby sa rebrík počas používania nekýval a stál pevne na zemi.

3209-1

 1. Nohy čiernej farby chránia rebrík počas používania a pri použití ako samostatný rebrík poskytujú najlepšiu ochranu oporného povrchu, napr. fasády budovy. Nohy vyrobené zo špeciálne vybranej plastovej zmesi poskytujú odolnú povrchovú úpravu častí rebríka a v prípade poškodenia ich možno vymeniť.
 2. Ergonomické bočné profily s hladkým povrchom 60 x 20 a 50 x 20 [mm]
 3. Silné vodiace lišty zabezpečujú správne umiestnenie rebríka - jednoduché a rýchle nasadenie rebríka
 4. Stupne pripevnené ku koľajniciam pomocou technológie silného lisovania. V súčasnosti je to najbezpečnejší spôsob spájania rebríkových priečok vďaka vysokej pevnosti lisovacieho materiálu - pevnému spojeniu prvkov. Inovatívna technológia lisovania za studena je veľmi pevná a neoslabuje materiál.
 5. Čierne pásy medzi segmentmi zabezpečujú správne rozmiestnenie rebríka. Upevnenie k profilu pomocou pevného nitu.
 6. Stabilizačná tyč sa montuje len pomocou skrutiek - rýchle a bezpečné riešenie
 7. Protišmykové stabilizačné nožičky zaručujú stabilitu a bezpečné státie aj na nerovnom povrchu. Veľmi robustný - zaručuje stabilitu aj pri maximálnom zaťažení rebríka.
 8. Robustné západky a automatické blokovacie mechanizmy zabezpečujú časti rebríka vo vysunutej polohe. Pohodlné vďaka automatickému uzamknutiu priečky pri vysunutí rebríka. Zabezpečuje úplnú stabilitu rebríka vo zvolenej polohe.
 9. Protišmykové nožičky zabezpečujú stabilitu a bezpečné umiestnenie konštrukcie aj na nerovnom povrchu. Veľmi odolný - zaručuje stabilitu pri maximálnom zaťažení rebríka.

3209-2

Uzamykateľné háčiky a automatické uzamykanie

Západky umožňujú umiestniť rebrík do zvislej/voľnej polohy v rôznych výškach (na rôznych priečkach). Rukoväte sa "zachytia" na priečke širšej časti. Ďalšou úlohou zachytávačov je ich automatická prevádzka. Automatický blokovací mechanizmus rýchlo zaistí segmenty rebríka v požadovanej polohe (rebrík sa počas prepravy nemôže nijako pohnúť!).

3209

 

STABILIZÁTOR - rýchla montáž!

Stabilizačná tyč zväčšuje plochu rebríka a robí ho veľmi stabilným. Montáž stabilizačnej tyče je veľmi jednoduchá a rýchla vďaka použitiu montážnych skrutiek (už žiadne plastové diely, ktoré sa rýchlo znehodnotia). Prierez stabilizačnej tyče rebríka a jej dĺžka boli špeciálne navrhnuté konštrukčným tímom. Početné štúdie a testy v laboratóriu potvrdili stabilitu konštrukcie s navrhnutým stabilizátorom. Každý model rebríka má vhodne zvolený stabilizátor podľa normy EN131.

3209-1

3

A Pracovná výška A [mm] 4490
B Výška po plošinu [mm] 2490
C Šírka [mm] 460
D Dĺžka rebríka [mm] 3750
G Šírka po zložení [mm] 155
A2 Pracovná výška [mm] 3720
B2 Výška po plošinu pre Α 75° [mm] 1720
D2 Prepravná dĺžka [mm] 2460
A3 Pracovná výška [mm] 5750
B3 Výška po plošinu A 75° [mm] 3750
D3 Dĺžka rebríka [mm] 4810

 

Dodatočné parametre

Kategória: HLINÍKOVÉ REBRÍKY TROJDIELNE
Záruka: Záruka 7 rokov
Materiál konštrukcie: hliník
Transportná dĺžka [mm]: 2460
Hmotnosť [kg]: 13
productType: ladder
Pracovná výška [mm]: 5450
Šírka rebríka [mm]: 460
Počet schodov: 3x9
Maximálna nosnosť [kg]: 150

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Nejnovější články